Financie a poistenie
Michal Klinčak
Činnosti poisťovacích agentov a maklérov
- Obec
- Helcmanovce
- Od roku
- 2026
- IČO
- 57 411 379
Michal Klinčak
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 055 63 Helcmanovce
- Na trhu od
- 19. augusta 2026
- IČO
- 57 411 379
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 66.22)
- Činnosti poisťovacích agentov a maklérov
Podnikanie v číslach
- 2026
- rok vzniku
- 3
- položky predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Michal Klinčak
Michal Klinčak – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Helcmanovce. Podniká od 19. augusta 2026.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Činnosti poisťovacích agentov a maklérov“ (66.22). Predmet podnikania tvorí 3 položky, napríklad sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby, služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej… a reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Michal Klinčak
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 57 411 379
- Dátum vzniku
- 19. augusta 2026
- Miesto podnikania
- 055 63 Helcmanovce
- Živnostenský register
- Okresný úrad Spišská Nová Ves, vložka č. 860-34482
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 66.22)
- Činnosti poisťovacích agentov a maklérov
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 20. augusta 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Michal Klinčak zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 3 položky.
-
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
-
Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
-
Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Michal Klinčak?
Miesto podnikania je v obci 055 63 Helcmanovce.
Čím sa Michal Klinčak zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Činnosti poisťovacích agentov a maklérov“ (66.22). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby; služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej…; reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby.
Aké je IČO – Michal Klinčak?
IČO je 57 411 379.
Odkedy podniká Michal Klinčak?
Podnikanie začalo 19. augusta 2026.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.